| anonim_4396 a întrebat:

1.Se poate ca dupa ce decalotez penisul sa se rupa ata?
2. Dupa ce se rupe ata cat timp sangerez si ma ustura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| florin616 a răspuns:

Eu mai bine iti zic sa stai in loc sa nu ajungi in situatia sa te duci la medic sa aiba probleme cu asta.

| stefydarkshadow a răspuns:

Daca dai cu "sete" in partenera da se poate rupe daca doar decalotezi penisul nu se rupe nimic, daca in caz de se rupe dureaza cam o saptamana doua depinde daca ai grija de rana sa fie mereu uscata si fara impuritati. si fara acte sexuale.