| RaresSimonC a întrebat:

De ce ma ustura penisul cand il decalotez si il ating? Spuneti raspunsul va rog. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca suprafata glandului dupa primele decalotari ne mai fiind protejata de preputiu, este extrem de sensibila la orice atingere. In astfel de situatii este recomandat ca penisul sa fie decalotat cat mai des posibil si pentru perioade cat mai mari de timp. Pe toata perioada in care glandul (capul) este dezvelit de preputiul care il acopera in mod normal, sa se practice o masturbare usoara, si in acelasi timp sa aiba loc si atingerea glandului cu degetele. La terminare acestei actiuni penisul sa fie bagat in starea decaloatat in chilot/boxer pentru a ramanein contact cu tesatura/materialul lenjeriei intime. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza masturbarii in exces.