| anonim_4396 a întrebat:

17 ani si 1.70 sad mai am vreo sansa sa mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| SkizoMetal a răspuns:

Mna, ce pot să spun? Sunt cam cât tine şi am 14 ani. laughing

| Rony23 a răspuns:

Ai sanse, cativa centimetrii 3-4

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Dar mai vrei`?! big grin
Cred ca da.

| timilian90 a răspuns:

Fetele cresc pana la 18 ani iar baietii baietii cresc pana la 20 - 22 de ani mai ai timp

| RalucaPuca a răspuns:

Mai sunt sansethinking

| russian1995 a răspuns:

Inotul este cel mai bun pentru crestere!

| boyblasters a răspuns:

Poti daca faci anumite sporturi(tenis, baschet)si daca mananci mancaruri sanatoase (fructe, legume)

| Cosmin86 a răspuns (pentru boyblasters):

Mancaruri sanatoase inseamna ceva mult mai complicat decat fructe si legume, inseamna si proteine, carbohidrtai, grasimi sanatoase, acizi omega 3 si omega 6, caseina, calciu, etc.

| boyblasters a răspuns (pentru Cosmin86):

Da dar cand am spus asta ma refeream la un exemplu stiam ca exista mai multe lucruri doar ca nu le-am spus. Daca puneam etc. era mai bine

| Cosmin86 a răspuns (pentru boyblasters):

Stiu, dar ai pus de parca fructele si legumele ar fi cele mai importante happy

| Ramonelle a răspuns:

Nu-ti ajunge?laughing))

| Damon1998 a răspuns:

Pai nu iti ajunge
eu stiu ca fetele se dezvolta doar pana la 18 ani eu zic sa practici un sport

| deny97dedy a răspuns:

Pana la 18 ani poti sa cresti...happy