| MazareanuSephora a întrebat:

A avut cineva alergie alimentara si stie cu pot scapă de ea? si cam cat durează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai tu, ti-am mai spus, nu-i alergie alimentara ci pojar, pojarel sau o alta boala contagioasa.
Alergia se manifesta cu bubite doar pe fata, nu pe tot corpul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergia alimentară durează toată viața.

| devilshelp a răspuns:

Daca te referi ca ai mancat ceva si ti-au iesit niste punctulete pe corp iti trece in maxim 5 zile, dar trebuie sa iei niste pastile. Intreaba la farmacie ca nu imi amintesc cum se numeau

| MazareanuSephora explică (pentru devilshelp):

Ma mănâncă îngrozitor si mi-au iesit pe tot corpul

| devilshelp a răspuns (pentru MazareanuSephora):

Se simt la atingere sau sunt doar punctulete?

| porcarumadalina a răspuns:

Da si eu am.
Maxim o saptamana