| Ericav_Andrei_1994 a întrebat:

A consumat cineva Raspberry Ketone ( cetona de zmeura ) sau Tropical Thin? Ce parere aveti despre aceste capsule?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Http://www.cetona-de-zmeura.com/......one-forte/ de aici poti trage singura concluzia!

1 răspuns:
| barbieroz a răspuns:

Cetona de zmeura nuuuuuuu. Am luat eu si e praf nu e buna deloc dai bani pe ea degeaba, nu te sfatuiesc sa iei capsule de slabit, mai bine tine o cura si fa sport..eu asa fac acum si mi-e foate bine in 2 zile am ajuns de la69, 5 la 67, 1 deci cu vointa si sport reusesti mult mai bine decat cu pastile...a si sa iti zic ca eu cand am luat cetona aveam 64 kg si dupa am ajuns la 69, 5 kg deci nu.