| Rebb00 a întrebat:

Cine a slabit cu cetona de zmeura? Cat si cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Sa nu crezi in dieta.Eu cred ca toti aratam bine in felul nostru.Sunt oameni mai grasi, unii mai slabi dar pana la urma toti suntem frumosi in felul nostru.Nu cred ca trebuie sa faci sacrificii sa devii mai slaba. Sper ca ai inteles.

| DyaNa1337 a răspuns:

Este vrajeala, sincer
ca sa slabesti nu exista decat o singura metoda care consta in:
- consumi mai putine calorii decat capacitatea ta calorica pentru inaltimea si greutatea ta
- faci un sport, de preferat jogging
- mananci sanatos, fara DULCIURI

| Rebb00 explică (pentru DyaNa1337):

Ai incercat cetona si nu a dat rezultate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa prostiile!
Nu mai credeti in diete, pastile de slabit!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si fa zilnic miscare, o sa ai numai de castigat!
Te pup!