| Adry05 a întrebat:

A făcut cineva de aici vreo procedură pentru pete post-acneice la dermatolog/cosmetică? Laser, peeling chimic etc. Ați avut vreo urmare nasoală? (vănătăi, semne, înrăutățirea situației). Dacă ați putea spune și orașul unde ați urmat procedura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AncuxD a răspuns:

Uita-te pe site la Farmacia Tei, la produsele de la The Ordinary. Au un ser care ajuta împotriva petelor post-acneice. Eu l-am folosit si am fost placut impresionata. Poti încerca si asta. E o varinata mai putin costisitoare si daca functioneaza si la tine, nu ai nimic de pierdut.

| Adry05 explică (pentru AncuxD):

Folosesc deja de la the ordinary acid salicilic niacinamidă dar aș fi vrut o procedură mai rapidă

1 răspuns: