| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva din Iasi avort la Dr Cărăuleanu? Cum a fost si cât a costat? Recomandari de alți medici la care ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Tot la avort ai ramas? sad

| Manu07 a răspuns (pentru Teo29):

E singura solutie...crying

| Teo29 a răspuns (pentru Manu07):

Nu stiu daca mi-ai citit mesajul din privat...in care ti-am oferit mai multe solutii, doar ca nu vrei sa iei o decizie corecta din pacate, si nu stiu cum te-as putea convinge

| doctorandus a răspuns (pentru Teo29):

Parca o vad dupa 10-20 ani ca da banii doar pe popi si pelerinaje.

| Manu07 a răspuns (pentru doctorandus):

Vai, nu mai pot de râs? Ba nu, n am ras deloc

| Teo29 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hRIF2jzTvr8

Te pun eu in legatura directa cu acest om, are case si are camere care stau libere special create pentru situatii ca ale tale, am familii care vor sa infieze daca te decizi sa il nasti.

Se merita sa faci un efort cateva luni iar dupa ai macar bucuria ca ai dat nastere la un copilas, chiar de nu vei putea/nu vei dori sa il cresti.

Scrie-mi mesaj si pe Facebook te rog, sa gasim solutii impreuna :)

https://www.facebook.com/ProLifeRo/

Alegerea e in mainile tale, zici acum ca nu se poate, ca e singura solutie, ca faci avortul si asta e, doar ca avortul este un lucru pe care nu il mai poti repara vreodata si o sa-ti para si rau ca eu ti-am oferit solutii dar nu ai vrut nici macar sa le iei in calcul!

Astept sa-mi scrii oricand

Nu opri o inima sa bata :(

Daca solutiile de mai sus nu sunt ok pentru tine,

Iti oferim si un ajutor lunar daca doresti, sa poti sa stai undeva in chirie daca asta ar fi o solutie pentru tine si sa te descurci cu toate pana nasti si dupa aceea ( sau sa ii platesti chirie prietenei la care stai acum )

Uite dovezi ca ce zicem e real, pagina presedintelui Asociatiei :

https://www.facebook.com/cutov.cristian