| Rienmedire a întrebat:

A facut cineva operatia de frenoplastie la penis? Imi puteti spune mai multe detalii gen, operatie clasica sau laser, cicatrice, va rog mult! Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dacă nu este o necesitate medicală, n-o face!

| Rienmedire explică (pentru doctorandus):

De ce?

| doctorandus a răspuns (pentru Rienmedire):

Pentru ca orice interventie medicala are un risc de a esua. Si pe urma ajungi mai rau ca-nainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Flavianadx a răspuns:

Intrebarea e doar pentru baieti?

| Rienmedire explică (pentru Flavianadx):

Poate sunt si fete cu penis