| eusuntbaiatuldiz a întrebat:

A făcut cineva o operație de frenoplastie sau de circumcizie? Cum s-a desfășurat, cat a costat? Detalii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

"Etape procedura circumcizie
Cum se desfasoara operatia de circumcizie?

Anestezia poate fi locala combinata cu sedare profunda, peridurala sau generala (dupa preferinta pacientului sau indicatia medicului anestezist in unele situatii)
Durata interventiei de circumcizie

Durata interventiei de circumcizie: aproximativ 45 de minute"

https://faloplastie.ro/circumcizia/

| helpforyou a răspuns:

"Tarifele pentru procedurile de faloplastie pornesc de la:"

https://faloplastie.ro/tarife-marirea-si-ingrosarea-penisului/

| eusuntbaiatuldiz explică (pentru helpforyou):

Frenoplastiehappyai incurcat

| helpforyou a răspuns (pentru eusuntbaiatuldiz):

Mai le incurc si eu.winking
Mersi.