| dana85 a întrebat:

A folosit cineva Cabbage Forte? Ce rezultate da? Ce urmari are daca se intrerupe cura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Buna ziua draga Dana! Ti-am urmarit postarea si am observat ca ai nevoie de un raspuns sincer, asa ca iata-ma la datorie! Datoria mea in primul rand de om, semen al tau si dupa pentru altele! Deci sa trecem la treaba! In primul rand iti pot zice ca toate aceste reclame care promoveaza aceste "diete, pastile, prafuri" nu-ti pot fi decat daunatoare, pentru ca luandu-le creeaza dependenta, iti distrug psihicul si pe tine ca si om; deoarece cu timpul acestea (chiar daca ofera acele rezultate mult asteptate intr-un timp record), iti pot fi daunatoare si pot cauza chiar moartea. Rugamintea mea este sa nu mai cauti aceste "pastile, diete minuni" care iti papa banutii pe banda rulanta si sa incepi sa consumi doar produse BIO, care nu-ti pot conferi decat sanatate, siguranta, fericire si o viata linistita la batranete. Daca ai probleme cu greutatea, cu sanatatea, contacteaza-ma si te voi sfatui ceea ce trebuie sa faci intr-un mod sigur pentru a scapa de aceste probleme! Cu stima, o persoana BIO!