| Uca_1100 a întrebat:

A folosit cineva Herbalife? Ce parere aveti, mai precis Herbalife Formula 1.Astept raspunsuri. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Pai...eu nu da maikmea a luat cativa ani...formula una e un shake(sau baton) pe care il mananci de 2 ori pe zi in loc d mese, ramanand sa mananci o sg masa pe zi. F1 nu merge insa singur. Ptr a fi rezultate ok, iti trebuie si F2, celluloss, fibre active si inca cateva. Rezultatele sunt chiar uimitoare. 3/4 kg in 2 saptamani. Oricum, ala/aia d acolo face un prgram special pentru fiecare in functie de cate kg vrea sa slabeasca si in cat timp, iar dupa ce ai ajuuns la greutatea dorita, trebuie sa faci 3 luni mentinere. Si herbalife nu este un medicament sau asa ceva.este efectiv mancare sanatoasa, vitamine si fibre. E cam scump, e adevarat, dar meritawinking

3 răspunsuri:
| luna a răspuns:

Eu am consumat o perioada dar nu a dat nici un rezultat. Poate depinde de metabolismul fiecarei persoane.Ma ajutat gimnastica in casa si multa miscare in aer liber.

| matadoru a răspuns:

Am o cunostinta care a folosit Herbalife F1. Mi-a zis ca exista diferita arome cu ciocolata, fursecuri, fructe tropicale, vanilie, capuccino si capsuni.Se foloseste ca inlocuitor al unei mese, pentru a slabi. Ea a fost multumita, n-a avut ce sa reproseze.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Da, de 2 ani mananc cu placere produsele!