| Uca_1100 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre Herbalife, mai precis Herbalife Formula 1. A folosit cineva Herbalife? Vreau cat mai multe pareri. FUNDA!

3 răspunsuri:
| # Soranna :x a răspuns:

Este foarte bun.Si actioneaza si repede.Cumparal cu incredere.
Fundita?:*:*:*:*:*:

| Uca_1100 explică:

...Mai astept raspunsuri.Sorana al tau este egal cu 0...

| iusan a răspuns:

Eu folosesc Herbalife de 3 ani, iar mama mea este distribuitor independent, a ajuns sa castige in jur de 28 de milioane pe luna, si toti oameni pe acre ii cunoastem si pe care i-a intalnit prin sondaje se simt minunat si-au imbunatatit stilul de viata, si cu siguranta este ceva deosebit.Eu am incredere si il consum cu mare incerdere si placere!