| backback a întrebat:

A folosit cineva piatra de alaun? Isi face treaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Eu am folosit vreo 2 ani pe la 30 de ani (sunt băiat). Și-a făcut treaba, dar numai cât timp eram la birou și nu ajungea să o folosesc doar dimineața.

Între timp mi-am intensificat activitatea fizică (nu mai lucrez la birou) și am nevoie de un anti-perspirant comercial.

Corpul diferă, deci ai putea încerca și tu. N-am avut efecte adverse.