| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva piatra de alaun? Pareri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DWJ9GBBBM/

Busila Marius

11 Mai 2016

Achizitie verificata

Klumea!
Sunt multimit de acest produs comparativ cu multitudinea de deodorante uzuale ce le-am folosit.
La inceput mi-a luat putin timp sa-mi dau seama cum il aplic. Practic am vazut ca iti ofera protectie 1 zi sau jumatate de zi daca-s conditii mai intense. Oricum pare o super alternativa, ceva mai naturala, fara sa simti si a 3 zi ca te-ai dat cu deodorant avand o senzatie de ceara pe piele care simti ca nu mai dispare dupa spalare.
T
tony

11 Apr 2016

Produs îndoielnic
Primul lucru care mi-a atras atenția la acest produs a fost mențiunea "Țara de proveniență: China".
Pro: nu are miros, pare să nu păteze hainele.
Contra: protecția ține puțin (sub 24 ore), e făcut în China, costul transportului e cât costul produsului.
Concluzie: nu recomand.
L
libella

14 Dec 2015

Excelent!
Produs excelent! Livrare super rapida! Mulțumesc!
MC
Mihaela Coropceanu

03 Mar 2017

Nu recomand
Eu am folosit si am fost dezamagita. Dupa 2-3 ore miroseam a transpiratie. Nu recomand.
C
cosmin

21 Mar 2017

Foarte multumit
L-am achizitionat mai de mult de la o farmacie. Am gasit cu greu. Dar a meritat cautarea si pretul. Isi face treaba cu prisosinta si ca antiperspirant si ca astringent. Si daca il ti in mediu uscat te tine mai mult.
C
calin

24 Feb 2016

Excelent.
Produs f. Bun, preț mic, ambalare extra, transport foarte rapid. Foarte multumit. Mersi Trio Verde.
M
Marius

29 Apr 2017

Achizitie verificata

Excelent
Foarte bun.

| Yurisa a răspuns:

Am eu, sta bibelou de 2 ani in dulap laughing Sincer pe mine nu m-a multumit, nu ii simt efectul

| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

sad