| Furnicuta000 a întrebat:

A folosit cineva piatra de alaun pe post de deodorant? Chiar isi face treaba?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Da, am cumpărat de la DM. Pe el scrie că are efect 24h, dar eu îl foloseam in fiecare dimineață. Până seara n-am avut treabă, nu mirosea absolut nimic. Mi-a plăcut asta, pentru că am nasul sensibil și mă deranjează mirosurile tari (cum e cel de la deodorantul spray). Dar, nu uita, e deodorant și nu antiperspirant, asta înseamnă că vei transpira, dar nu va mirosi nimic urat. Ce nu mi-a plăcut la al meu e că s-a crăpat după un timp (am luat 2- 2 la cămin și unul acasă. După vreun an s-au crapat amandoua). Nu știu dacă nu l-am depozitat cum trebuie, sau așa e el, sau așa sunt toate. Dar merita, macar să încerci.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E bun, poți să încerci.

| gabicoo a răspuns:

E natural, nu provoacă alergii și e destul de ieftin 17 lei. Poți încerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odaban e cel mai bun pentru subsoara

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

E recomandat doar pentru transpiratie extrem de abundenta Odaban.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

E bun si pentru ce i ce nu sufera de transpiratie excesiva plus de asta nu trebuie sa te dai in fiecare zi, cu odaban te dai de 2 ori pe saptamana

| Rossa8807 a răspuns:

Eu am folosit și e foarte bun, îl recomand