| NoName_9903 a întrebat:

A folosit cineva produsele de albire a dintilor IWhite? Sunt usor de folosit? Sunt eficiente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

este foarte eficient datorita tehnologiei superioare reactia de albire este accelerata si confortabil datorita benzilor de albire care asigura un contact strins cu dinti.
Ti le recomand cu incredere.happy

2 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Produsele de albire nu sunt tocmai bune pentru dantura.
Ai grija sa nu le tii prea mult pe dintii, pentru ca distrug smaltul.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute