| alexandra19961996 a întrebat:

A folosit cineva urina pentru cosuri? a funcitonat? cum o foloseati? multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi incercat Bear Grylls

| Buresbista123 a răspuns:

N am folosit, dar din ce am auzit trebuie baut minim 1 l de urina pe zi timp de o luna ca sa vezi ceva efecte

| alexandra19961996 explică (pentru Buresbista123):

Ok... sa iti stea in gat atunci.

| kiri11 a răspuns:

Tot nu am incercat dar am citit multe despre tratamente cu urina care ajuta la combaterea multor boli. Citez " Urina este unul din medicamentele narurale de care omul societatii actuale nu stie nimic ". Este interesant daca cineva care stie remedii sa scrie cate ceva despre acest subiect.