| Catalina990099 a întrebat:

Buna, a folosit cineva eryfluid pentru coșuri?

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Da,eu am folosit erifluid pe care il recomand cu drag insa se utilizeaza doar seara cu un betisor de ureche fix pe cos si nu se foloseste mai mult de 2 saptamani, pentru o refolosire se face pauza 1-2 saptamani si apoi se poate utiliza din nou.

| Catalina990099 explică (pentru NicoleEazi):

Am citit ca e e pentru acnee. Eu am doar câteva coșuri. E ok sa il folosesc?

| NicoleEazi a răspuns (pentru Catalina990099):

Da,e ok, poti sa il folosesti linistita!

| Catalina990099 explică (pentru NicoleEazi):

Multumesc mult

| NicoleEazi a răspuns (pentru Catalina990099):

Mentionez ca doar seara sau cand stai in casa sa te dai, cu lumina soarelui nu se impaca prea bine.cu mult drag!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună seara,

Categoria indicată ar fi Sănătate. Eryfluid conține eritromicină, un antibiotic topic care distruge anumite bacterii de pe piele. Se utilizează în tratamentul acneei.

Inainte de utilizare, luați la cunoștință dacă sunteți alergică (hipersensibilă) la eritromicină sau la oricare dintre celelalte componente ale acestui medicament.

Se administrează persoanelor cu vârsta mai mare de 12 ani (indicat ar fi sa aibă cu mult peste 12 ani).

Din punct de vedere profesional, puteți sa-l utilizați cu încredere.

O seara plăcută! happy

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,ai putea sa folosesti ERITROACNOL, o crema pentru cosuri pe care o gasesti in farmacii (sigur in catena) la pretul de 10-11 lei.Crema asta a fost salvatoare pentru mine.De asemenea alt lucru care m-a ajutat au fost mastile cu argila pe care le gasesti la fel in farmacii si la bucata si la cutie cu 10 pliculete, iar un plic e in jur de 2 lei. Aplicata in fiecare zi pe ten curat timp de cateva saptamani o sa se vada niste rezultate, promit.