| AvalohAlyn a întrebat:

A fost cineva la psiholog? Cum e? Te ajuta sau platesti degeaba? Cat costa o sedinta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! Am fost și mi-a plăcut. M-a ajutat să rezolv niște probleme din trecut și unele pe care le aveam în perioada în care am fost. Dacă aș mai avea posibilitatea m-aș mai duce, dar din păcate stau cam prost la capitolul finanțe. La doamna psiholog unde mă duceam eu, o ședință costa 50 de lei. happy

| snzpaul a răspuns:

Depinde ce problema ai si depinde ce psiholog ai. Daca nu comunici cu el, nu ii spui probleme, nu prea are cum sa te ajuta. De asemenea, daca tu ii asculti sfaturile te poti ajuta singur.