| LonelyLoner92 a întrebat:

A inceput asa dintr-o data de vineri sa ma doara operatia de apendicita, exact unpic mai jos de taietura, stiti din ce cauza ar putea fi? Nu m-am lovit acolo, si de asta nu inteleg de ce ma doare. Ati mai trecut prin asa ceva? Astept cu placere sfaturile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Probabil o complicatie. Mergi inapoi la doctor.
P.S ****-i si 2 din partea mea. Incompetenta!

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Si-o fi uitat ala vreo ustensila sau vreun pansament in tine, inainte sa te coasa.

| ioanaioana a răspuns:

Si eu am fost operata de apendicita, dar pe mine nu mo durut, ar fi bine sa te duci inapoi la doctor si sa-i spui