| Wanker a întrebat:

De ieri a inceput sa ma doara testiculul drept, dar nu doare foarte tare. Vreu sa va zic ca am fost lovit de multe ori in testicule, cred ca si de 70 de ori sad. Ultima data cand am fost lovit a fost Vineri. Ma tem sa fie ceva graf, poate ma doare din cauza raceli ( da, Sambata am inceput sama imbolnavesc ). Ar putea sa-mi spuna cineva care poate fii problema? De ce ma doare testiculul drept? Poate fii ceva grav?

Dau funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Chiar atat de neatent esti de te lovesti frecvent acolo, stiu ca astfel de lovituri repetate pot duce la sterilitate, adica o sa ajungi sa infiezi copii daca vrei sa ai ca nu ai fost in stare sa ai grija de tine

| Wanker explică (pentru Felys):

La scoala, am un coleg care ma tot loveste in testicule ( nu doar pe mine ma loveste ). O face aproape in fiecare zi, dar diriginta este prea blanda ca sa ii dea o pedeapsa.

| Felys a răspuns (pentru Wanker):

Asta nu este de trecut cu vederea,trebuie sa mergi la director,sau mergi la un medic sa iti dea un act constatator al loviturilor si il poti da in judecata, ceri daune calumea, nu mai accepta sa te loveasca nimeni in nici o parte a corpului, lasa jena la o parte mergi la doctor si cere actele necesare sa il dai in judecata, cu siguranta ai si martori care pot sustine cele spuse de tine

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Da! Poate fi destul de grav.Du-te la medic.

| Dani_Daniel_1999_As2O a răspuns:

Pate fi ceva secundar, daca v-ati jucat cu organele voastre.
O sa iti traca in 1-2-3 zile.