| spider99spy a întrebat:

A incercat cineva acest tratament? http://tratament-hemoroizi.com/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Mie mi se pare o pacaleala, dc cauti pe net gasesti cate un manual de genul asta pentru orice problema, negi, alunite etc. eu cred ca numai un medic poate recomanda un tratament si nu ma pot lasa pacalita cum ca vor disparea in trei zile. si eu am avut hemoroizi si totul s-a rezolvat prin schimbarea regimului alimentar, nu in trei zile, a durat cam o luna dar nu au mai aparut. dc te hotarasti sa incerci, spune-ne si noua dc a dat rezultate, chiar sunt curioasa. sanatate