| RAY a întrebat:

A incercat cineva vreun tratament cu testosteron?

115 răspunsuri:
| RAY explică:

Mare prostia e in capul tau, ce legatura are una cu alta

| RAY explică:

Tu sti ce inseamna in brate?

| RAY explică:

Nu am prinit ninic

| Drimmero a răspuns:

Asa dupa tine, tu 'cam' ce ai merita?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nimic sad

| RAY explică (pentru Drimmero):

Continuati chatul in privat

| Clorox a răspuns:

Ce faci ma nene ma? Nu-mi accepti cererea de prietenie? sad

| GoldenZenith a răspuns:

De ce? Nu ai destul? thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ajuta la masa musculara

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Daca ma insor trebuie sa fiu viril sa imi pot satisface nevasta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru RobertG101):

Sa am putere sa o iau in brate cand ma insor cu ea

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahahaha

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nu rade că poate te întreb și pe tine imediat laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Iar îți faci reclama proasta. laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Voi tot ma iubiti orice as spune

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Intreaba-ma ca-ti raspund cu placere)))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu deviati de la subiect, ai incercat asa ceva?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cum sa nu te iubim. Doamne.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Cat de multa lipsa de testosteron duci? thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Doamne fereste daca va parasesc va apucati de jucat balena albastra

| RAY explică (pentru RobertG101):

Si eu sunt grasut,daca esti grasut nivelul e mic, manca multe maslini negre, grasimi naturale, carne, sti engleza? https://authoritynutrition.com/8-ways-to-boost-testosterone/

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asta tu sa zici cat de multa lipsa duc...

| RAY explică (pentru RobertG101):

Ai putea sa tio legi de o masina sau de un avion sa se dezvolte mai mult

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da. drimmero e primul creca.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Suporteri au mult Testosteron, va uitati la iubitele fotbalistilor si va creste insant, multe din ele au si filme pentru adulti

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Și eu de unde ar trebui sa știu?

P.s vezi că ne dai de gol. laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu tu reao?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Eu îmi calc pe suflet și merg mai departe.
Chiar daca as simți o durere nespusa sad

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pe noi nu ne intereseaza viata pe care o au jucatorii,, nu ma intereseaza personal cu cine se culca ei, ce neveste/iubite au, pe mine ca suporter ma intereseaza doar sa dea randament la echipa, si sa arate respect fata de echipa la care joaca,, asta daca nu vor sa-si puna nebunii in cap/

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am uitat... ce gafa am putut face, sau nu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Multumesc de compliment, las ca sa ma jeleasca altele

| RAY explică (pentru Drimmero):

Glumeam man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

La banii lor nu au cine stie ce femei, unii dntre jucatori, altii au doar pustoaice langa ei, altii femei serioase, depinde si cine isi cauta.
ti-am zis, toata lumea vrea doar seriozitate de la ei!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

O iei pe arătură. Ține-ti pliscu'. Se interpretează.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Normal ca da, eu daca as fi gay as vrea si mai mult de la ei desigur ca as cere seriozitate

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Se va interpretare prost, ca intotdeauna!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce comparatie ai facut, diliule
Undeva pe acolo, se afla un sector de fani Arsenal,, se numesc 'gay gooners', sunt suporterii lgbt ai Arsenalului, astia ce mai cauta o alta discutie cu jucatorii si il sustin pe mosul ala dement de la echipa, cand toti sunt impotriva totalitarismului pe care-l impune

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Și atunci de ce vorbești prostiute?

Vrei sa afle lumea că suntem căsătoriți? Ia vezi. laughing

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu as vrea sa fiu printre aia cand castiga arsenal un meci iasa scantei

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Auzi la tine te-ai maritat cu el ca sa pui mana pe vreun jucator de la arsenal a

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt izolati de ceilalti, e un sector 'special' doar pentru ei

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Acum apare Cocina sau Ottus sa imi zica mie ca de ce caut relatii pe net, nu le da idei...

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mă cunoști așa bine. Cum ai ghicit? thinking Mi ai băgat bete in roate, are motiv de divorț.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero, băiat rău ce ești! Racolezi fete pe internet.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Astia chiar vor crede,, poate ma trezesc cu politia la usa, unii nu stiu de gluma.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor

Sunt agent sub acoperirewinking te ai ars.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sectorul unde se ard uni am inteles

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Doar suntem impreuna cum sa nu te cunosc

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fata aia te iubeste isi vrea binele sa ai o relatie cu ea reala

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor ai o imaginație bogată pentru varsta ta.
Nu sunt poligamă, dragul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si presupun ca nu-mi doresti raul, nu?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca n-ar fi salbatica,, ar avea simpatii.
Aia sunt printre cei mai retarzi fani ai Arsenalului de care trebuie sa te feresti/

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nici eu draga, as vrea una care sa stie meserie nu o suta de paralizate pat

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Depinde cu cat ma mituiesti.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici vorba daca e vorba de bautura si mancare ma bag si eu, cand sunt beat devin femeie

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Stai. Ce? Care fata?

Sper să îți găsești femeia mult visata.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Numai pe interes sunteti,,, doar la mita va ganditi

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da, da. Lasă vaitatul.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Asta a sunat bolnav si dubios.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Prin asta demonstrezi ca am dreptate?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Scurtează vorba. Ce oferi?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu tot nu vrei o relatie mandruto? poate ca am nevoie de o consultatie ca imi bate inima cand isi scriu

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cand ma imbat vezi sa nu fi prin zona ca fac din tine barbat haaaaaaaaaaa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ca la toate tipele cu(,) care vorbești de altfel laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Mai mandruto normal ca la fiecare fata vorbesc diferit, pentru mine fiecare in parte sunteti unicate

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Aoleu.ce romantic. Nu am văzut așa ceva. Ești o fântână nesecată de romantism.

De la testosteron s-a ajuns la alte chestii thinking Eu zic că e un semn ca avem fiecare probleme la bibilica. Go home Ray, You re drunk.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ma imbatat iubirea ta, eu spun sa ne imbatam impreuna vom vedea lumea diferit

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu stiam ca esti calugarita ca daca stiam te cautam de mult si te rapeam

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing haha. Asa se numesc fetele care nu beau? Călugărițe? În ce societate trăim. straight face

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Una in care fetele devin barbati iar barbati fetite, fi fara griji ca ma calugaresc pentru tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing e clar. Daca umbli după tipe bete de cad în fund, nu este de mirare că ai fost dezamăgit în relații.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Trist dar adevarat, daca le cad in fund eu le duc la mine acasa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Sa le repari fundul sau sa le ti morală despre efectele negative ale alcoolului? thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai find beata eu find un barbat cu maniere profit de asta ca un taur in calduri, desi acolo iasa de toate

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Deloc,aleg provocare

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ofer multe, de obicei ceea ce merita fiecare.

| ParradiSs a răspuns (pentru RAY):

Vad ca te-ai documentat despre asta, eu unu nu stiu nimic, detei acum un share pe gogu si aflai niste chesti uimitoare, sa zic asalaughing ia zi tu putin mai detaliat cum imi dau seama ca am nivel ridicat sau scazut?

P.S. am 17 ani, cam nu.s nici gras nici slab.

| RAY explică (pentru ParradiSs):

Doar daca isi o analiza asa sti exact cat ai, sunt anumite lucruri care pot spune dar nu sunt exacte

| RAY explică (pentru Drimmero):

Atunci raspunde la intrebare
Nu prea e regulamentar chat-ul in cadrul intrebarilor, insa in unele cazuri (daca sunt raspunsuri cat de cat la locul lor) le mai lasam pe site. Am mai sters unele raspunsuri din cadrul discutiei, cred ca ai observat.

O zi frumoasa!

Camelia

| GoldenZenith a răspuns:

Eu nu mă îmbat niciodată.

| GoldenZenith a răspuns:

Mă șochează sinceritatea ta debordantă. laughing Cred că se numește viol ce zici tu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Eu respect femeie cand ma iubeste cum vreau eu, mai ma iubesti?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ca la început.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tot rece ai ramas?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ca gheata.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Aleg adevar intreaba-ma ceva

| GoldenZenith a răspuns:

Te apuca? laughing)
Este adevărat că suferi după Yasmin?laughing))

| GoldenZenith a răspuns:

Numără ti neuronii.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

86 de miliarde, aleg adevar

| GoldenZenith a răspuns:

Alege, nu te las eu?laughing
Joaca te singur. Poți?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Cateodata da, ma provoc sa imi fi nevasta

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Imposibil. sad

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Deci sunt in zona morti?

| GoldenZenith a răspuns:

laughing haha. Ești diliu.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu-i de ras, eu sunt tocmai acolo in lista, incredibil, ma duc sa joc balena roz

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Joacă, joacă. Cred că de aici e lipsa de testosteron, de la faptul că joci balena roz și nu albastra.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu mandruto din cauza ta ca ma ti in zona prieteniei

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Wow cat rau provoc.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

E nu esti singura, mai am vreo 5 care tot acolo ma tin, cel mai mult m-a tinut o fata de aici 2 ani in acelasi timp avand iubit

| GoldenZenith a răspuns:

Nu ai zis c ai avut o relație virtuala cu ea și că te a mințit în timpul ăla? Acum spui că te a ținut în friendzone?laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu am avut honey pur simplu vorbeam ca cu tine dar credeam ca e singura, da m-a tinut in zona prieteniei adica sper, mai aveti si alte liste?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Relatie am avut cu una da acum multi anii

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Tu știi mai bine.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu imi place sa vorbesc pe privat/

| ShaOfHatred a răspuns:

De ce ar incerca cineva asa ceva?
Nu doar cei care au o problema fac asa tratamente? Deoarece corpul lor nu produce destul testosteron?

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Cand slabesti scade,cand te ingrasi scade,cand nu manci grasimi naturale gen nuci,avocado,masline, slanina scade, stresul, varsta, lipsa sportului si ele scad, organismul produce daca i oferi de ceea ce are nevoie

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Pai ofera-i organismului ce are nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă grăsuțule, ce ai pățit? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa va iubesc pe toate asa ca vreau sa iau mult testosteron

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Așa tânăr.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e usor sa ai un harem de fete, daca nu o iubesti bine te ia la bataie