| Andreea0612 a întrebat:

A incercat cineva cura cu drojdie de bere (comprimate sau drojdie simpla uscata/proaspata)? Daca da... spuneti-mi daca ati vazut vreo schimbare a parului sau altceva.

Pe mine ma intereseaza drojdia de bere pentru beneficiile ei dar mai ales pentru regenerarea parului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu iti recomand mai degraba masca de par cu galbenus de ou, ulei de masline, ricin si avocado, toate in parti egale. Masezi scalpul cateva minute, legi capul cu un batic si dupa 2 ore speli parul. Daca vrei, exista vitamine speciale pentru par si unghii, poti face tratament minim 6 saptamani.

Răspuns utilizator avertizat