| JusTPauL a întrebat:

A incercat cineva vitaminele Jamieson multi 100% complet?
Se simte ceva diferenta dupa 90zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Teemey a răspuns:

Supra pret, la ceva ce poti sa iei oricand din dieta. Pentru ce iti trebuie vitamine? Vreau sa stiu ca sa iti ofer optiunea cea mai buna.

| JusTPauL explică (pentru Teemey):

In primul rand calciu, am probleme cu dantura, mi se rup foarte usoar bucati din masele.
Poate m-ar ajuta sa ma si ingras putin, de 5 ani nu pot sa trec de 73kg si am 188cm inaltime.
Nu stau bine nici cu memoria, am realizat ca uit multe lucuri foarte repede si percep foarte greu.