| alexandra_9363 a întrebat:

Hei TPU*revin cu o problemalaughing vreau si eu sa imi dai exemple de exercitii fizice pentru slabit (pe care le-ati incercat si dau rezultate) va rog:*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Esti fata... faci 1/4 din ce fac eu... faci 10 flotari, 50-60 abdomene, si depinde ce exercitii vrei pentru picioare (aici te interesezi pe net, eu joc cateodata fotbal pe teren si nu am probleme cu picioarele), exercitiile astea au dat rezultate bune la destule persoanehappy sper ca te-am ajutathappy funda?:X

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da mesaj si vorbim

| CristinaLazar858 a răspuns:

Pai Alexandra cel mai bine este sa incerci sa faci mai mult sport(sa alergi, sa mergi cu bicicleta, cu rolele sau pe jos). Incearca sa mananci mai multe legume si fructe. Renunta sa mananci multe dulciuri, in specila ciocolata, paste fainoase. Inlocuiesti painea alba cu painea neagra. Sper sa dea rezultate. Mult succes!

| larisacaramel a răspuns:

Pai multe, multe, multe, multe abdomene... genoflexiuni, jogging.