| Arekandera a întrebat:

A luat cineva pastile de slabit? ce efecte negative au?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Am luat o data pe o perioada mai scurta pentru ca a trebuit sa renunt la ele din cauza palpitatilor la inima[acesta e unul din efectele negative]

| Arekandera explică (pentru mona):

Cate kg ai slabit? si cat timp ai luat?

| mona a răspuns (pentru Arekandera):

Cateva zile am luat, nu am slabit nimic

3 răspunsuri:
| StefanCristi55 a răspuns:

Pe langa ce a zis mona, alt efect ar fi ca dupa ce incetezi sa mai iei te ingrasi la loc, e ca si cu ceaiurile de slabit big grin