| AvalohAlyn a întrebat:

A luat cineva Supradyn? V-a ajutat? Te energizeaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ti-am spus, hipervitaminoza se poate instala mai usor cu suplimente. Ai grija!

| CristinaCMH a răspuns:

Am luat si inca iau.
Nu are cine stie ce efect, nu iti imagina ca ai energie de dimineata pana seara. Este bun pentru ca are vitamine si intr-adevar nu te mai simti asa obosit.

| AvalohAlyn explică (pentru CristinaCMH):

Efervescente iei sau capsule?

| CristinaCMH a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Efervescente