| Aihao19 a întrebat:

Cat timp e recomandat sa iei vitamine? Voi cat timp ati luat cand ati luat?(Supradyn).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristian94lol a răspuns:

Maxim o luna, apoi o pauza de cateva saptamani apoi poti repeta

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Sunt eficiente cele injectabile, de la farmacie, cu prescriptie medicala de la medicul de familie. Poti chema acasa un asistent medical care lucreaza cu casa de asigurari, daca esti asigurat, desigur. Asa vei stii si cat timp si cantitate ai nevoie sa ti se administreze si te asiguri ca isi fac efectul.

| Victoria18 a răspuns:

De ce nu incerci tu sa iti iei vitaminele dintr-o alimentatie sanatoasa... (zic si eu)

| zăGhost a răspuns:

O luna, o tableta pe zi.

| Nevroza a răspuns:

Am luat o saptamana si nu am simtit niciun efect. Bani da-ti in vant. Am mers la spital si am facut 5 perfuzii si acum nu am nicio problema.

Răspuns utilizator avertizat
| Albinuța767 a răspuns:

Cam jumătate de lună. De 3 ori pe zi.