| AvalohAlyn a întrebat:

A luat cineva ulei de peste omega 3 de aici? Ce efecte a avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am luat ulei de peste si lecitina cand m-am pregatit la examen de admitere.
Am invatat si am retinut fara mare afort, si acum imi amintesc esenta lucrurilor invatate atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| alinadianaaa a răspuns:

Este foarte bun acest produs mai ales in sezonul rece, iti recomand sa il folosesti cu incredere.Acest produs are multe beneficii printre cele mai importante sunt:creste imunitatea, mentine sanatatea creierului, imbunatateste sistemul circulator,

| Packer19 a răspuns:

Eu am luat cand eram mica...pentru mine cel putin are gust naspa si miroase naspa ca medicament, te ajuta la memorie, si contine vitamina D multa si e bun si pentru sistemul imunitar.