| AvalohAlyn a întrebat:

A luat cineva Omega 3? Ati vazut efecte pozitive? De care ati luat?(ce marca)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am luat. De la Wallmark. Nu se observa efecte de nici un fel. Stii doar ca iti scade riscul de infarct miocardic si te ajuta la repararea nervilor. Dar nu sunt efecte pe care sa le simti realmente (mai ales ca nu ai cu ce sa compari, nu stii cum te-ai simti fara ea)

| Adry05 a răspuns:

Mai ok e sa iei din consumarea pestelui in primul rand + alte alimente

| MihaiNicu23 a răspuns:

Din ulei de rapita doar atat am luat.