| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tip de Omega 3(capsule din ulei de peste) e cel mai bun sau se recomanda? Cel de la CaliVita e bun?
De care ati luat voi, daca ati luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Omacor este cel mai bun fiindca este cu adevărat pur. Cele de la calivita nu sunt de calitate, în schimb sunt scumpe doar pentru ca si au facut un renume. Nu inseamna ca il si merita. Nu tot ce e scump e si calitativ.

| s4mxr a răspuns:

Omega 3 1000 mg de la Doppelherz sau Omacor produs in Norvegia. (Este omega 3 de sinteza, de mare puritate, foarte eficient). Aceste suplimente alimentare nu se elibereaza pe retete compensate.