| AvalohAlyn a întrebat:

A luat cineva Omega 3(ulei de peste)? De la ce firma? A avut vreun efect pozitiv? Cat timp e bine sa iei Omega 3?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cel mai bine il iei din mancare, nu stiu ce valoare biologica au suplimentele alimentare de acest gen.

| Edenline a răspuns:

Salut, eu personal tin foarte mult la alimentatia mea, si incerc sa mi-o dezvolt pe zi ce trece. Iau de foarte mult timp si sa stii cu as renunta niciodata la Omega 3. Un produs pe care il recomand este acest Omega Essentials de la Edenline. Este foarte bun si are un pret la indemana. Acceseaza acest link sa afli mai multe despre produs https://www.edenline.ro/. Daca vrei sa achizitionezi produse la o reducere de 20%, inscriete-te cu ajutorul acestui cod osultant 89104447. Cu stima, Ploscar Lucian!