| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

A mai încercat cineva produsul "Choco Lite "? Sunt in dubii daca sa -mi iau sau nu,acele prafuri pentru slăbit. Am 1, 72 si 70 de kg.Mi-aș dori sa dau jos 5-10 kg.Nu mai mănânc după 18:00-18:30,încerc sa consum dulciuri cat mai puține si fac si putina mișcare(mai puțin iarna, dar revin la sala in primăvara). Daca ați folosit acest produs, va rog frumos sa îmi dati mai multe informații.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aia cu ora 6 e o mare imbecilitate din pacate extrem de populara. Ideea e sa nu mannaci cu minim 3 ore inainte sa te pui sa dormi, nu exista ora dupa care nu trebuie sa mai mananci, crezi ca organismu are ceas si zice :a, e ora 6, de acum nu-mi mai dati mancare ca n-o mai diger si va ingrasati. 3 ORE INAINTE DE SOMN! atat trebuie sa tii minte.

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa prafurile de salbit, ca imediat cum le termini, pui greutatea pierduta inapoi!
Pune mana serios pe sport si renunta la duclciuri, ca ai de pierdut 10-15kg, ca sa ajungi la o greutate normala pentru varsta si inaltimea ta.
Lenea nu te ajuta si nici amantul.
Nu ai nevoie de sala, daca te ambitionezi sa renunti la pain, paste, pizza si dulciuri si sa alergi in jurul cartierului.
Este jenant sa fii grasuta, acum vine rpimavara si iesi afara, se mai uiat vreun baiat la tine, dar toti se abtin cand vad o grasuta.

| Dismally a răspuns:

Nu am incercat dar din descriere este o prostie, nu da banii pe asa ceva. Mananca niste fructe sau legume in schimb, este mai sanatos, mai ieftin si mai eficient.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dismally):

De cand naiba e bine sa mananci fructe si legume pentru slabire?

| alii98 a răspuns:

Ignora chestia aia cu orele, poti manca cand vrei, in functie de cat mananci te ingrasi