| Feyenooord666666 a întrebat:

A mai patit careva la doctorul de familie cardul de sanatate sa nu ii fie valid? (la activare)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu am patit dar probabil ca sistemul nu functiona in acel moment.Cunosc multe cazuri in care nu puteai accesa datele de pe card din cauza firmei de mentenanta care trebuia sa intretina sistemul.

| Feyenooord666666 explică (pentru darrio2007):

Ala niciodata nu functioneaza, sunt chiar inutile si facute pe degeaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Cineva trebuia sa castige niste bani.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi inapoi la casa de asigurări, că ei ti l au dat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acolo il va activa la casa de asigurări.