| Fasie_Cosmin_1989 a întrebat:

A rezolvat cineva Fimoza si a rezolvat fara a merge la.medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Da, se poate rezolva si acasa daca este o forma usoara. Trebuie sa folosesti niste betisoare de urechi cu care sa iti largesti "inelul" care nu permite decalotarea. Practica aceasta trebuie facuta de 2-3 ori pe zi timp de 5-10 minute

| alex495 a răspuns (pentru AlexCristi97):

Mai bine se duce la medic, in jumate de ora n are ce face doctorul. Si dupa te vindeci in maxim 2 saptamani

| Fasie_Cosmin_1989 explică:

Am 21 de ani si am tot amânat am crezut ca se rezolva de la sine dar nimic, tot asa a ramas nu s ă dezvoltat nimic. si mi e rusine sa merg la medic

| Fasie_Cosmin_1989 explică:

Help