| delia27 a întrebat:

A slabit cineva cu abdomene daca da cat in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

In vreo 4 luni mancand la fel ca inainte dar ajungeam sa fac cate 550 abdomene pe zi (250 cand veneam de la liceu si 300 inainte sa ma culc)

| DarknessKirin a răspuns:

1 luna aprox

| marmotavorbareatza a răspuns:

Dupa 2-3 luni se vad rezultatele... funda?

| MariusBuda1993 a răspuns:

Tocmai am slabit in decursul a unui an de la 93 la 71.Alergare in fiecare zi 25-30 de minute fara oprire, fara prea multa paine si fara mancare de la ora 6 te asigur ca in cateva luni vei ajunge la greutatea dorita depinde si de tine acum.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MariusBuda1993):

Ce treaba are ora 6?

| Fortune a răspuns (pentru Cosmin86):

Se presupune ca spre seara nu mai ai activitate fizica destula incat sa arzi ceea ce mananci, sa zicem, seara dupa 10.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Fortune):

Se presupune prost. Si cand dormi arzi in jur de 400 kcal ( 8 ore de somn ), cand esti treaz arzi si mai mult, indiferent ca e ora X sau ora Y.

Ultima masa trebuie sa fie cu 2-3 ore inainte de culcare, indiferent de ora. Altfel reusesti marea performanta sa-ti fortezi stomacul, sa dai in gastrita, ulcer, etc. si apoi o sa fie o placere restul vietii.