| Laurysh a întrebat:

A slabit cineva cu fizzy slim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ingrasat cineva apoi extrem de rapid? desigur ca da, toata viata va fi asa slabire-ingrasare cam trista viata pe bune, slabesti cand restrictia calorica este mai mica decat are nevoie organismul tau pentru a supravetui, nu este greu de inteles, infometarea duce la arderea masei musculare nu a grasimii

| DrGoogle a răspuns:

Nu slabeste nimeni cu asa ceva...

| AncutaM a răspuns:

1. Iti recomand sa citesti un review al produsului: http://www.medsontheweb.com/pastile-de-slabit/2298/fizzy-slim-pareri-forum

Dupa ce intelegi ce este Fizzy Slim si cum functioneaza, iti recomand sa tii cont de doua lucruri:

1) Orice supliment folosesti trebuie sa tii dieta. Suplimentele, in general, iti suprima pofta de mancare. Cu alte cuvinte, te ajuta sa tii o dieta fara sa-ti fie foame toata ziua.
2) Nu exista suplimente de slabit magice cu care sa slabesti fara sa tii dieta.

Acestea fiind spuse, iti doresc mult succes in cura de slabire :)

| exhklest15 a răspuns:

Da eu! Recomand