| simonik080 a întrebat:

In cat timp slabesti 25 kg cu kangoo jumps?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu slabesti doar cu kangoo jumps. Slabesti cu alimentatie corespunzatoare + sport ( kangoo jumps ) + odihna.

Nu are nimeni cum sa-ti dea un timp X, e posibil sa nu dai jos 25 de kg niciodata, depinde de metabolismul tau, de stilul de viata, de alimentatie, etc., de foarte multi factori.

| diavolitadulce a răspuns:

Waw, kangoo jumps. fac si eu de ceva vreme dar eu deja aveam un corm foaret frumos cand am inceput si nu am slabit, dar oricum vei slabi foarte repede caci e un sport greu

| simonik080 explică (pentru diavolitadulce):

Am facut si eu cateva sedinte sunt constienta ca trebuie sa incerc sa nu mai mananc dulce si sa mananc doar legume proaspete sau fierte si carne fiarta si multa apa insa eu intrebam aproximativ ...ma intrebam daca se poate mai repede de 5 luni.....sa presupunem ca as da jos in medie de 5 kg pe luna(sa presupunem ca mai si stagneaza organismul)

| simonik080 explică:

Dau funda big grin