| deew_7912 a întrebat:

A slabit cineva cu produsele de la firma Forever? Sunt foarte scumpe, dar sunt 100% naturale si chiar au efect. Am auzit ca se poate slabi si doar cu Aloe Vera Gel, dar mai rapid este pachetul Clean 9. A folosit cineva? Cate kg ati dat jos si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fara o alimentatie corespunzatoare si sport, toate astea sunt degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aloe vera gel subtiaza doar portofelul. De celelalte nu stiu nimuc.

| Marius1985 a răspuns:

Eu am incercat si de la forever, si de la herballife, si multe. Nu au avut efecte, de fapt m-am i ingrasat putin ca m-am bazat prea mult pe ele si am neglijat sportul si dieta. Daca ai astea ok, reusesti; am folosit si Ultra slim : http://track.ultra-slim.ro/product/Ultra-Slim/?pid=121&uid=1419 la recomandarea unui prieten, desi nu credeam ca o sa functioneze, dar a mers, am slabit 9 kg intr-o luna jumatate. Sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu. Bafta!