| anonim_4396 a întrebat:

A încercat cineva produsele de la Forever, pe bază de aloe vera? Dacă da, cum vi se par?
Știu că sunt scumpe, dar presupun că este și o calitate neîndoielnică la mijloc.

3 răspunsuri:
| Februar30 a răspuns:

Am avut Aloe Heat Lotion de la Forever Living. Era bun. Dar la fel de bun era si Rumak pentru cai happy

| Onisim10 a răspuns:

Ce este scump este și de calitate.
Doar dacă vânzătorul ar fi cu obrajul chiar foarte gros (știi la ce mă refer) și ți-ar zice că e bun, e de calitate, e scump dar e cel mai bun, și te-ar zăpăci cu din astea, atunci cred că ai eșuat.
Dar de obicei, in Supermarket-uruile mari, ce e scump e de calitate ^_^

| Irina37 a răspuns:

Eu am încercat crema cu propolis de la Forever și gelul, pentru mama mea care suferea de cancer, o tumora care a spart prin piele pur si simplu. Era singura soluție care ii calma durerea din jurul rănii, iar tatăl meu, are diabet, din cauza diabetului și a pierdut doua degete de la picior. S au umflat, înnegrit și apoi tăiat (gangrena). Când a început la al doilea degete, ii picase unghia, se inrosise și se umflase. Trebuia sa mai așteptăm o săptămână să se întoarcă dr, atunci am dat cu acea crema de propolis, care i-a redus roseata cu 90%, s-a dezumflat si a rămas stabil (nu s-a urcat la picior) pana am ajuns cu el la doctor.
Deci da, eu le recomand din toată inima.