| MaryCv a întrebat:

A slăbit cineva cu Slabo ficat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Slabo ficat e pentru a elimina grăsimile din ficat.
E bun dar mai ieftin si mai eficient e ceaiul de pojarniță pe care îl gasești în magazinele Plafar.

| MaryCv explică (pentru gabicoo):

Mersi.acest ceai de care spui tu, are legătură tot cu ficatul, ci nu cu silueta, așa-i?

| gabicoo a răspuns (pentru MaryCv):

Daca vrei sa slabesti recomand miscarea in aer liber, efortul fizic, mersul la sala, etc.
Ceaiurile si pastilele pentru slabit fac mai mult rau decat bine.
Da. Ceaiul de pojarnita are legatura doar cu eliminarea grasimilor din ficat.

| gabicoo a răspuns:

Funda?
happy

| alex15ccc a răspuns:

Nu, am slabit cu dieta si sala de forta... sorry

| Adi88 a răspuns:

Slabi ficat nu e pentru a slabi fizic ci pentru a slabi ficatul mai mult dacă îl ai gras, deci sa nu te aștepți la minuni

| GrecuMariaaa a răspuns:

Am slabit facand sport in fiecare zi 15-20 de minute.