| Anonimus100 a întrebat:

Acum 10 zile mi-am scos mana din ghips, avand fractura la incheietura mainii drepte si am tinut-o timp de o luna. Eu inca nu o pot indrepta. Voi, cei care ati avut-o, cum ati facut? Ofer funda! (15 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am avut piciorul si cateva zile l am miscat foarte greu. L am tinut in apa calduta si l am masat mereu