| Anonimus100 a întrebat:

Am 15 ani. Ieri mi-am scos mana din ghips dupa ce timp de o luna am avut-o bagata, avand fractura la incheietura mainii drepte.Chestia e ca eu nu o pot indrepta precum stanga. Asa vi s-a intamplat si voua(cei care ati avut acelasi lucru ca mine). Ce exercitii sa fac, ca doctorul nu mi-a spus absolut nimic, probabil nu era multumit de spaga primita straight face. Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| franco2003 a răspuns:

Astepta, poate inca nu s-au lipit oasele intre ele, mai stai 1-2 saptamanii si vezi mai taraziu, daca tot asa este peste vreo luna scriemi mesaj