| KKarl a întrebat:

Acum 13 ani am avut o criza, iar dupa care am ramas cu ceva probleme. Cum as putea scapa de aceste probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fugi la medic. Si asa nu ai spus ce ai... Poate ca te scapa medicul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai gandit mult pana sa pui intrebarea asta?

trecem peste faptul ca problemele medicale nu se rezolva pe un site unde media de varsta e de 13 ani de unde spanac vrei sa stim ce probleme si ce crize ai avut tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Du-te la medic.