| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ani, eram aproape sa ma inec. Am inghitit ceva apa..Cand am iesit din apa,simteam in capul pieptului,ca si cum aveam ceva, o senzatie de greutate si o usoara durere cand ma miscam si respiram greu. A 2 a zi nu am mai avut nimic.De la o astfel de intamplare,poti pati ceva la plamani? Stiu ca a trecut mult timp de atunci dar vreau sa ma asigur ca peste ani, nu voi avea nimic la plamani din cauza acelui eveniment nefericit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| why1so1serious a răspuns:

Ar fi mai bine să faci o simplă vizită la doctor.