| IonutPetre12 a întrebat:

Acum 4 ani cam asa am fost la fotbal si mi-a venit mingea in mana.Mi-a dat-o peste cap cred, m-a durut si mi s-a umflat.Am tinut gheata pana a trecut, nu am fost la doctor.De atunci ma doare mereu cand o fortez, ridic ceva etc.Ce pot sa-i fac? Sau unde sa merg? Mana dreapta e foarte dezvoltata si cea stanga a ramas subdezvoltata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa se intampla daca nu mergi la medic cand trebuie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dac[ ai bani, apelezi la un kinetoterapeut,

| anonimg a răspuns:

Trebuia sa mergi la medic. Dar chiar si acum trebuie sa mergi la medic. La radiografie se poate vedea problema, si astfel problema se va trata.
Primul pas este sa contactezi medicul de familie.
Curaj! Si sanatate!

| ancaval a răspuns:

De ce nu ai mers la medic?