| rasedoriu a întrebat:

Acum 4 saptamani am fost răcit cu febră etc, atunci aveam ceva la penis, cand urinam mirosea a spital... mirosea urat, si ma tot gadila pot să spun si când urinez ma ustura putin.Ce am? Nu vreau sa merg la doctor, ce pot sa fac? Ce medicamente sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai o infectie urinara si trebuie sa mergi la medic, indiferent ca vrei ori ba.
Ia o proba de urina si mergi s afaci un test, sa poti primii meidcatie pentru infectia care o ai. Daca nu tratezi din timp rpoblema ajungi sa faci blocaj renal, sa nu mai poti urina deloc, cat despre sex, nici atat.
Cu cat ajungi mai iute la medic, cu atat vindecarea se poate face mai rapid.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la un mecanic la service daca nu vrei la doctor.
Du-te, bă, la doctor si nu mai face nazuri.