| MeGhosta a întrebat:

Acum cateva saptamani, era o reclama cu niste pastile pentru calmare daca esti irascibil. Cum se numeau? Am nevoie de niste pastile deoarece ma enerveaza tot de cand ma stiu. Am nevoie sa ma calmez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Înainte să iei un tratament vizitează un psiholog / psihiatru pentru așa ceva! Nu lua de capul tău!

| Xtadelo a răspuns:

Hyper -Calm?

| IlincaToma a răspuns:

Cu siguranta esti foarte tanara si nu este indicat sa consumi calmante, invata tehnici de respiratie, ajuta mult mai mult!

| brunetta24 a răspuns:

Iti recomand "nervocalmin" sunt facute pe baza de plante.Si chiar nu mai ai nici un stress dupa.Te-am pupat.